استر هیکس

 

این مقاله به دلیل محتوای آن و زندگی نامه بودنش فاقد فایل صوتی و تصویری است.

استر هیکس بانویی است که جهان موفقیت و قانون جذب به او و آموزه هایش بسیار مدیون است. او پایه گذار اصلی قانون جذب است و آموزش های او در این زمینه ناب ترین آموزش هاست.
هنگام خواندن کتاب ها و آثارش بار ها و بارها او را ستوده ام. من از افرادی هستم که تک تک کلمات کتاب های استر را با عشق خوانده ام و آنقدر مرا شیفته خود کرده که احساس میکنم شایسته نام استادی است. من عاشقانه دوستش دارم و کارش را ستایش می کنم.

استر هیکس در 5 مارس 1948 در ایالت یوتا آمریکا به دنیا آمد. در سال 1940 با جری هیکس ازدواج کرد و این شاید زیباترین و معنی دارترین تجربه زندگی اش بود. دلیل اینکه ازدواج را معنادارترین تجربه زندگی استر نامیده ام این نیست که او از زندگی با جری هیکس همواره خشنود و راضی بود؛ بلکه به این دلیل است که این اتفاق نقطه عطفی در ورود استر به دنیای موفقیت بود.

پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد استرس و دلایل ایجاد آن
پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد برداشت درست از قانون جذب
پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد زندگینامه نیک وی آچیچ
پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد زیبایی چیست؟
پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد بهترین بودن
پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد ضمیر ناخودآگاه

استر در نوشته های خود بیان کرده است که در سال 1948 در حالی که 4 سال از ازدواج او با جری می گذشت همه وجوه زندگی مشترکشان، امید بخش و راضی کننده بود و او در این 4 سال از زندگی با جری لذت برده است. منتها در این میان اعتقاد جری به ارتباط با عالم معنا و دریافت راهنمایی هایی از سمت روح برتر انسانها، برای او جذاب نبوده است. او میگوید که هر بار جری این مباحث را مطرح می کرد من محترمانه آن جمع را ترک می کردم و به جای دیگری می رفتم و تا زمانی که این بحث تمام نشده بود باز نمی گشتم. در آن زمان استر غافل از این بود که قرار است ارتباط خود او با عالم معنا و دریافت هدایت و راهنمایی هایی از عالم ماوراءطبیعه ، تاثیرگذاریترین بخش جهان موفقیت شود.

استر هیکس و ورود او به عرصه موفقیت

در همان روزها استر به واسطه اشتیاق جری به فهم این مباحث با فردی به نام شیلا آشنا می شود که به گفته خود او با راهنمای معنوی خود در ارتباط بوده است و می توانسته پاسخ هایی برای مسائل زندگی دریافت کند. در پی این آشنایی استر نیز علاقه مند به دریافت این هدایت ها می شود وبعد از گذشت مدت زمانی نه چندان کوتاه قادر به ارتباط با دنیای درون می شود.
این ارتباط و این اولوهیت، آگاهی نابی را به سمت استر روانه میکند و ورود استر به عرصه آموزش علوم موفقیت آغاز می شود. البته همراه با جری هیکس. در طی این سال ها او با نوشتن کتاب های متعدد و برگزاری کارگاه ها و سمینارهای زیادی در بهبود کیفیت اندیشه انسانها در سطح جهان تاثیر زیادی گذاشته است.
یکی از اتفاقات جالب زندگی استر هیکس حضور او در فیلم راز است. گفته شده است که راندا برن پیش از ساختن فیلم راز به سراغ استر و جری می رود و قانون جذب را از آنها فرا می گیرد. او با کمک استر هیکس و بر پایه ی آموزش هایی که از استر دریافت می کند فیلم راز را می سازد. در نسخه اصلی فیلم راز، استر، حضور پررنگی دارد اما این نسخه دست خوش تغییراتی شد و استر از نسخه کوتاهی که از فیلم راز در اختیار جهانیان قرار گرفت حذف شد. در نتیجه، آموزش های تاثیرگذار اونیز به گوش مردم عالم نرسید. خود استر در ویدئویی که منتشر کرد دلیل این تغییرات را توضیح داده است.
به هرحال استر هیکس در طی سال های 2006 تا 2009 کتاب های متعددی نوشته است و مبنای دیدگاه خود در خصوص راهکارهای تغییر زندگی را به وضوح بیان کرده است.
جری هیکس در سال 2012 به دلیل بیماری سرطان از دنیا رفت. بعد از مرگ او استر فرایند برگزاری کارگاه ها و رسالت خود در اشاعه فرهنگ صحیح زندگی را ادامه می دهد. او هم اکنون نیز در حال برگزاری سمینارهایی متعددی در نقاط مختلف جهان است و مخاطبان بی شماری برای استفاده از دیدگاه های ناب او لحظه شماری میکنند.

کتابهای استر هیکس

پول و قانون جذب
قانون جذب
سارا
آغاز جدید من
بخواهید تا به شما داده شود
فقط به رویاهایت بیندیش
قدرت شگفت انگیز آرزوهای شما
آرامش
قانون جذب رفاه و سلامتی
قدرت اعجاز انگیز احساسات
آرزوهایتان را تحقق ببخشید

پیام زیبای استر: پایهٔ اولیهٔ زندگی آزادی است؛ هدف از زندگی شادی است؛ نتیجهٔ زندگی، رشد است.

با عشق

ساره شبرنگ زاده