خواسته ها و اهداف ما در زندگی

 

دانلود فایل صوتی

 

این فایل رو در حالی دارم برای شما آماده می کنم که یکی از زیباترین خواسته هام، چند روز پیش محقق شد.این خواسته، یک خواسته معمولی نبود. از اون جنس، اهدافی بود که به داشتن اون به صورت جدی فکر نکرده بودم. بهتره بگم که به اتفاق افتادنش زیاد امیدوارنبودم. البته که با تمام وجود میخواستمش . گاهی اوقات که به داشتنش فکر می کردم سراسر وجودم از حس اشتیاق پر می شد.وقتی خودم رو با وجود داشتن اون، تجسم می کردم یه جورایی حس فاتحی رو داشتم که سرزمینی رو فتح کرده بود.
نمی خوام بگم که زندگی بدون اون خواسته ها برام پوچ و بی معنی بود . نه هرگز. من همیشه به خودم یادآوری میکنم که لذت بردن از هر اونچه که در این لحظه داریم راه رسیدن به خواسته ها رو باز می کنه و این یک شرط اساسی برای کساییه که دوست دارن موفق بشن.
اما تمام داستان اینه: ذهن ما انگار اون خواسته ها رو خیلی دور و بعید می دونه. انگار که بین ما و اون وضعیت فرسنگ ها فاصله است. اما به طرز شگفت انگیزی و بدون اینکه حتی من تلاش خاصی برای اتفاق افتادنش کرده باشم به ساده ترین شکل ممکن  یکی از اون خواسته ها وارد زندگی من شد.
حس فوق العاده بعد از رسیدن بهش رو هیچ وقت از یاد نمی برم. حس بی نظیری که بهم اشتیاق بیشتری برای ادامه دادن این مسیر داد.
می دونم امید و اشتیاق سوزانی که در من بود نهایتا کار خودش رو کرد و اون خواسته رو وارد زندگی من کرد.این اتفاق برای من یک درس بزرگ داشت. قانون طلایی موفقیت رو دوباره و دوباره به یاد من آورد که اگر برای داشتن چیزی به اندازه کافی چرایی دارین؛ دلیل و اشتیاق دارین؛ نگران چگونگی اتفاق افتادنش نباشین.
آنچه که به ما مربوط میشه اینه که به اندازه کافی چرایی داشته باشیم.دلیل و اشتیاق داشته باشیم. اون زمان هست که جهان چگونگی رو برای ما روشن می کنه.اون زمان هست که راه ها باز می شه و در کمال ناباوری ما اتفاقاتی می افته که در شگفتی می مونیم و از خودمون می پرسیم؟ واقعا چی شد که شد؟؟؟؟
این سوالی بود که من این روزها بارها و بارها از خودم پرسیدم.منتها با چاشنی لبخند.
وجواب اینه که خداوند خیلی چیزا تو مشتش داره که می خواد برای ما رو کنه.
زندگی خیلی معجزه ها داره که نیازه بهش اجازه بدیم تا به ما نمایانشون کنه.
حرف آخرم اینه که فقط با امید به داشتن همه چیزهای خوب زندگی کنین و از لحظه لحظه زندگیتون لذت ببرین تا زندگی شما رو غافلگیر کنه.