معجزه سپاسگزاری

 

در اینستاگرام به ما بپیوندید تا ارتباط نزدیک تری را تجربه کنیم.

امروز می خواهم درباره یکی از فوق العاده ترین کتاب های دنیای موفقیت، صحبت کنم. کتابی که می تواند دگرگونی های عظیم در نحوه واکنش شما نسبت به زندگی ایجاد کند. آن کتاب، کتاب معجزه سپاسگزاری اثر راندا برن است. راندا برن با انتشار فیلم و کتاب راز به چهره ای جهانی تبدیل شد. معجزه سپاسگزاری یکی از شاهکارهای راندا برن برای تحول فردی است.
او در این کتاب در طی 28 روز ، 28 جنبه از زندگی را انتخاب می کند و شما را متوجه نعمت هایی که شاید وجودشان برایتان عادی شده است می نماید. نعمت هایی که داشتنشان، شاید آرزوی هزاران نفر است اما شما خیلی ساده از کنار آنها عبور می کنید و اصلا به چشمتان نمی آیند. چیز هایی مثل سلامتی، مثل داشتن شغل،مثل موهبت وجود دیگران در این جهان و هزاران هزار نعمت و موهبتی که ما را در زندگی احاطه کرده است اما دائم فریاد می زنیم که من چیزی برای شاد بودن ندارم.
خداوند در قرآن کریم می فرماید: اگر همه در ختان قلم شوند و همه آب ها مرکب، نمی توانید نعمت هایی که به شما داده ایم را بنویسید.
و به راستی این چنین است. راندا برن در این کتاب سعی دارد در طی 28 روز شما را به یاد این نعمت ها بیندازد. مثال همان شعری که می گوید”چشم ها را باید شست / جور دیگر باید دید”

معجزه سپاسگزاری و سفری شگفت انگیز

راندا برن در کتاب معجزه سپاسگزاری شما را به سفری شگفت انگیز می برد. مقصودم قطعا سفر به شهر دیگر یا کشور دیگری نیست تا زیبایی های جدید را تجربه کنید. بلکه شما را به سفری عمیق در درون فکر و ذهن خودتان دعوت می کنید و لذت زیبایی ای که از این سفر تجربه خواهید کرد بی نظیر است. هیجان انگیزتر از هر سفر و تفریحی است که تا به حال رفته اید. واقعی تر از هر خوش گذرانی است و به مراتب ماندگارتر.
اگر در این کتاب به همراه راندا برن در طی 28 روز تمرین سپاسگزاری کنید متوجه تغییراتی در طرز فکرخود نسبت به جهان اطرافتان خواهید شد. متوجه می شوید که جنس افکار و واکنش هایتان متفاوت شده است. متوجه می شوید که انسان جدیدی در درون شما متولد شده است. راندا به شما می آموزد که سپاسگزاری، قانون خوشبختی است. طریقه این کار را برایتان توضیح می دهد.
انجام تمرین های این کتاب در طی 28 روز شرط ایجاد تحولی است که راندا از آن صحبت می کند. البته واضح است که 28 روز، برنامه ریزی راندا برن است تا شما را متوجه نعمت های متنوع و فراوانی که در این زندگی در اختیارتان قرار داده شده است بکند اما این روند باید به روند همیشگی زندگی شما تبدیل شود. باید با این عادت و طرز فکر خو بگیرید و با آن عجین شوید تا بتواند به زیبایی زندگی شما اضافه کند.

با خواندن این کتاب متوجه می شوید که بسیاری از مردم در مسیر اشتباه پیش می روند و به زندگی خود ادامه می دهند. متوجه می شوید که راز بزرگ زندگی فراموش شده است و مردم به دنبال راه هایی می روند که آن ها را به مقصدی که می خواهند نمی رساند.این کتاب شما را به درک و آگاهی عمیقی می رساند تا انرژی خود را در بیراهه هدر ندهید.
اگر تصمیم به ایجاد تغییراتی در زندگیتان گرفته اید این کتاب یکی از اساسی ترین نیازهای شما را پاسخ می دهد.

پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد استرس و دلایل ایجاد آن
پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد برداشت درست از قانون جذب
پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد زندگینامه نیک وی آچیچ
پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد زیبایی چیست؟
پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد بهترین بودن
پیشنهاد ما: مطالعه مقاله منحصر به فرد ضمیر ناخودآگاه

بخشی از کتاب معجزه سپاسگزاری اثر راندا برن:

به دوران کودکی ات فکر کن.تمام چیزهایی که بدون هیچ هزینه ای داشته ای را بنویس.لباسهایت، کتابهایت، مداد و پاک کن، غذاهایی که میخوردی. بعد آنها را آهسته بخوان و آخرش صمیمانه خدا رو شکر کن
یک اسکناس بردار و با خط درشت روش بنویس
“خدایا تو را بابت تمام پولهایی که در تمام زندگی ام دریافت کرده ام شکر میکنم”
حداقل امروز سه بار این اسکناس را بردار جمله اش را بخوان و از صمیم قلب خدا را شکر کن.بعد از امروز این اسکناس را جایی بگذار که در معرض دیدت باشد

از دیگر کتاب های راندا برن می توان به کتاب راز، قدرت و قهرمان اشاره کرد که آنها نیز درنوع خود از بی نظیرترین آثار موجود در زمینه قانون جذب هستند.
بهترین ها را برایتان آرزومندم.
لحظاتتان سرشار از سپاسگزاری و حال خوب.
ساره شبرنگ زاده