قیمت آرامش 

 

دانلود فایل تصویری

 

دانلود فایل صوتی

 

در اینستاگرام به ما پیوندید تا ارتباط نزدیک تری را تجربه کنیم

برخی از انسانها گمان می کنند که خواستار ورود نعمت یا آرزویی به زندگی خود هستند اما به رفتارشان که دقت کنی می بینی که آن خواسته یا هدف برایشان در حد یک حرف است و حاضر به پرداخت هیچ بهایی برای رسیدن به اهدافشان نیستند. قطعا نتیجه نمی گیرند چرا که قانون این جهان است که برای رسیدن به خواسته ها باید مهیای داشتن آنها باشی.
مهیای داشتن یک نعمت بودن زمانی خودش را نشان میدهد که ما برای آن خواسته حاضر باشیم بها بپردازیم. بهای زمانی، بهای مالی و……
اگر به دنبال تغییر هستی اما حرفت این است که من وقت کار کردن روی خودم و اصلاح سبک زندگیم را ندارم در واقع توخواهان تغییر نیستی.
این روزها که استارت دوره بی نظیر بازیابی قدرت و آرامش درون را زدم افرادی که به نحوی از برگزاری این دوره مطلع شده بودند برای راهنمایی بیشتر با من تماس می گرفتند.
در بینشان کسانی بودند که وقتی از اوضاع زندگیشان ومشکلاتی که کلافه یشان کرده بود صحبت می کردند تمام وجود من از خوشحالی پر می کشید که آنها به شدت نیازمند این دوره هستند و چقدر می توانم به آنها کمک کنم اما زمانی که بحث پرداخت بهای این دوره که در مقابل نتایجی که کسب می کنند هیچ است به میان می آمد دوست داشتند تخفیف بگیرند؛ درباره هزینه اش هزار چک و چانه بزنند….
و حرف همیشگی من به آنها این بود اگر خواهان شرکت دردوره هستید بهایش را بپردازید و یقین داشته باشید نتایجی که بار می آید هزاران هزار بار بیشتر از پولی است که پرداخته اید.

چانه زدن بر سر قیمت آرامش

بعد از اینکه مکالمه ها تمام میشد به این فکر می کردم که قیمت آرامش در نظر آدمها چند است؟ قیمت خوشبختی؟ قیمت حال خوب؟
آنها را درک نمی کردم اما من در گذشته که خلا آرامش و حال خوب را به شدت در خودم احساس می کردم حاضر بودم هر آنچه دارم بدهم اما حالم خوب باشد. امیدوار باشم. از خوشبختی اشک بریزم.
مگر ما از زندگی چه چیزی بزرگتر از این می خواهیم که حالمان خوب باشد. که رو به راه باشیم.که حضور خداوند را در لحظه هایمان احساس کنمی و اگر قرار است برای رسیدن به این خواسته تمام دار و ندارمان را بدهیم چه عیبی دارد؟ مگر ما دار و ندارمان را برای چه می خواهیم برای اینکه از داشتنشان سر کیف شویم و اگر نمی توانیم به این احساس و به این حال خوب برسیم چرا برای آموزش دیدن تعلل می کنیم؟
چه چیز دیگری می تواند خلآهای درونی ما را پر کند؟
من فکر میکنم برخی از آدمها هرگز تغییرنمی کنند و به همان شیوه های قدیمی خود خوگرفته اند و باور کرده اند زندگی یک جرین تکراری بیهوده و کسل کننده است.
اما اگر کسی واقعا و با تمام وجود به این نتیجه رسیده باشد که به این شکل ادامه دادن او را به مقصد مورد نظرش نمی رساند حاضر است بها بپردازد برای رسیدن به هدفش. هر بهایی که لازم باشد.
البته از این قسم انسانها هم زیاد هستند اما من در این نوشته روی سخنم با آنهایی بود که می خواهند به بزرگترین هدف زندگیشان برسند اما رایگان و بدون اینکه قدم از قدم بردارند. وقت آن رسیده که در دیدگاه های خودمان تجدید نظرکنیم.
که برای داشتن چیزهای باارزش بهای با ارزشی بپردازیم.
من یقین دارم بزرگترین و ارزشمند ترین دارایی امروز زندگیم احساس لذت و عشق و آرامشی است که تجربه میکنم. دارایی ها و نعمت های بسیار زیادی دارم اما این یکی متفاوت است.
تمام راه هایی که مرا به این دارایی عظیم رساند در دوره بازیابی قدرت و آرامش دورن، بازگو شده است. دوستانی که اهل پرداخت بها هستید منتظر حضور شما در این دوره ارزشمند هستم. این دوره می تواند شما را به هر آنچه که می خواهید برساند.

برای  کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره بازیابی قدرت و آرامش درون کلیک کنید.

با احترام
ساره شبرنگ زاده